Flash Oyunlar:
Home » , , , , » Ameliyat Oyunu - Surgeon Simulator 2013

Ameliyat Oyunu - Surgeon Simulator 2013

{[['']]}
Ameliyat Oyunu - Surgeon Simulator 2013
Ameliyat Oyunu - Surgeon Simulator 2013

Oyun dünyası her yönü ile didik didik edilirken tasarımcılar da farklı tarzda oyunları tasarlama çabası içerisinde. Bunun en kolay yolu ise farklı dalda meslek dallarını taklit etmek. Bu tarz oyunlar içerisinde son yıllarda öne çıkan ise ameliyat oyunları. Ameliyat oyunlarında bir cerrahı canlandırıyor ve çeşitli nedenler ile hayatı sizin ellerinize emanet olan hastanızın hayatını kurtarmaya çalışıyorsunuz. Kan ve kemik yığınları görmekten korkmayanlar için ameliyat oyunları vazgeçilmez hale gelmiş durumda. Ameliyat oyunları arasında öne çıkan oyunlardan biri Surgeon Simulator 2013.Surgeon Simulator 2013 için ilk söylenmem gereken gerçekten oynadığım en zor oyunlardan biri olması. Oyunda bir bir hastalarımızı iyi etmeye çalışıyor olsak da oynadığımız doktoru yönetmek çok çok zor. Her parmak ve her hareket için farklı bir tuş kombinasyonunu kullanmanız gerekiyor. Her parmak için farklı bir tuş kullanmak inanılmaz bir beceri ve çevikliğe sahip olmanızı sağlayabilir. Oyuna ilk başladığınızda gerçekleştirdiğiniz çoğu ameliyatta başarısız olacaksınız. Ne yazık ki oyunu öğrenip cerrahı kontrol etmeye başarana kadar elleriniz de üç beş hasta can verecek. Kaburgaları kırık hastanın böbreğini yerlere düşürebilirsiniz endişelenmeyin oyunun ilk bölümleri için bunlar normal.

Ameliyat Oyunu - Surgeon Simulator 2013
Ameliyat Oyunu - Surgeon Simulator 2013

Eğer ameliyatına girdiğiniz hastayı yaşatmayı başarırsanız hastanın durumu ile ilgili son bir raporlama alacaksınız. Hastanın ameliyat boyunca olan tansiyon durumu , kritik kan kaybı gibi değerler puanlanacak. Ayrıca hastanın son durumu ve ameliyatın toplam süresi sizin kazanacağınız puanı belirleyecek, topladığınız puanlar ile cerrahlık becerinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Oyun sizi defalarca katil edecek olsa da bir iki sinir krizi ardından can kurtaran bir doktor haline getirecek.

Oyunda size eşlik edecek müzik ise Casualty dizisinin meşhur müziği sizinle olacak. Ses efektleri gerçekten çok kötü. Zaten gergin olan ameliyat ortamını iyice geriyor. Kanlar, kemikler, kırık kaburgalar etrafta uçuşan böbrekler ve kalp nakilleri ile aranız iyiyse Surgeon Simulator 2013 ameliyat oyunu sizi tatmin edecektir.

Paylaşmak Güzeldir : :

Yorum Gönder

Google+ Badge